Slide backgroundVerim;çalıştırılan, işletilen, bakılan bir şeyin verdiği mahsul veya ortaya çıkan sonuç anlamlarının dışında elde edilen ürün ve hizmetle onu elde etmek için harcanan iş arasındaki oranı ifade etmektedir. Bizim içinse verim; yaşanan mekânların her metrekaresinde fonksiyonellik sunmaktır.
Slide backgroundMerhaba ben Zeynep, akademisyenim... ...Kira ödemekten bunaldım.Hem konumuyla, hem de ortamıyla nezih, çevreye duyarlı, olanakları yüksek ve işlevsel bir evim olsun istiyorum. Benim beklentim, tek kelimeyle verimli bir proje. Şehrin kültür ve sanat aktivitelerine uzak kalmamalı, üniversiteme yakın olmalı. Akşam eve geldiğimde ne yemek yapsam diye düşünmeden restorandan iki dakikada yemeğim gelmeli, tez yazarken gece geç saatlere kadar oturduğumda lobiye inip bir kahve içebilmeliyim. Güvenli ve saygın insanlarla komşuluk edebilmeli, ekolojiye verdiğim önemi sadece sözel değil uygulamalarla da gösterebilmeliyim.
Slide backgroundGelin biraz düşünelim...Günümüzde metropol denince akla gri siluetli bir beton orman geliyor. Buna artık “dur” demek için o kadar da geç değil. Örneğin güneş ışınlarından optimal oranda yararlanılan, ideal yalıtım özellikleri sayesinde hem karbon salınımının, hem de bütçeye gelecek yükün en aza indirgendiği, çöplerin ayrıştırılarak toplandığı bir binada yaşanabilir. İşte tüm bu detayların göz önünde bulundurulduğu proje Kule Evo, sizi bekliyor.“ Çiçeklerin ve ağaçların olmadığı yerlerde, insanlar yaşayamaz. “ * 600 m² kapalı, 960 m² açık terasıyla, dört cepheli restoran.