Slide backgroundUyum; bir bütünün parçaları arasında bulunan uygunluk, ahenk anlamına geldiği gibi toplumsal çerçeveye entegrasyon ve ortak özellikleri açısından sesler arasındaki harmoni anlamlarına da gelmektedir. Bizim içinse uyum, ev ile profesyonel iş yaşamının getirdiği tüm beklentilere cevap vermektir.
Slide backgroundMerhaba ben Osman Ünal, İstanbul’da ticaretle uğraşmaktayım......Biricik kızım üniversite sınavında Ankara’nındeğerli bir üniversitesinde okumaya hak kazandı. Hem eşim ve bana, hem de kızıma yakışır bir yer arıyorum. Benim beklentim, aileme uyum sağlayan bir proje. 2+1 bir daire bizim için de ideal, eşim dilediğinde rahatça gelip kalabilmeli, kızım alışverişten spora tüm isteklerini aynı çatı altında yerine getirebilmeli, iş toplantıları için şehre geldiğimde bana özel hizmetlerle her şeyi bir arada bulabilmeliyim.
Slide backgroundGelin biraz düşünelim...Osman Bey’in kızı bu konforu hak etmiyor mu sizce? 7/24 güvenlikten fitness center’a, daire temizlik hizmetinden kahvaltı servisine, lobi-resepsiyon hizmetinden vale hizmeti ve daha fazlasına kadar, modern şehir yaşamından beklediğiniz her şey Kule Evo’da. Üstelik Osman Bey ve eşi kızlarını ziyaret ettiklerinde, aynı konfor onları da bekliyor olacak.“ Ailenizin mutlu olduğu kadar, mutlu olabilirsiniz hayatta... “