Slide backgroundOptimal; bir matematik terimi olarak en uygun olanı anlatmak için kullanılmaktadır. Bizim içinse optimal; yaklaşık 40 bin m² büyüklüğündeki bir projenin her noktasını doğru planlamaktır.
Slide backgroundMerhaba ben Efe, avukatım... ...O dava senin, bu celse benim hayatım yoğun bir koşuşturma içerisinde geçiyor.Kendi büromu açsam diyorum maliyeti şu an için bütçemi zorluyor. Yıllardır kirada yaşamaktan da yoruldum, insan kendini bir türlü ait hissedemiyor. O yüzden benim beklentim; zamanı etkili kullanabileceğim işlevsel bir evofis. En başta yoğun iş tempomu azaltacak kolaylıklar sunan, dava takip dosyalarımı arşivleyebileceğim bir yerim olmalı mesela. Müvekkilim geldiğinde onu karşılayan bir resepsiyon… Zamanı etkili kullanarak hem işi, hem de özel hayatımı daha dengeli yaşayabileceğim olanakları olmalı, evi temizlemek ya da kıyafetlerimi yıkamak için uğraşmak yerine yamaç paraşütüne gitmeliyim.
Slide backgroundBir düşünecek olursak... 26 yılını uykuda geçirdiğimiz bir ömre rüyaların dışında neler sığdırabiliriz? Bir hesaba göre 15 yılımız çalışmakla geçiyor ve bize her şeyi hesapladığımızda dolu dolu yaşama fırsatımız olan sadece 5 yıl kalıyor. Günün ortalama sekiz ile on saatini işte geçirdiğimizi varsayarsak, buna toplantıları ve yolu dâhil edersek, bir de uykuyu hesap edersek aslında her günden geriye bize sadece birkaç saat kalıyor. Bu birkaç saatte nerede olduğumuza göre yaşayacaklarımız da şekilleniyor. Örneğin merkeze uzak bir semtte olsanız günün yorgunluğu ile bir tiyatroya gitmek istemeyebilirsiniz, ya da arkadaşlarınız aradığında “başka zaman” diye aslında hayatı erteleyebilirsiniz. Hayatı daha fazla ertelememeniz için, Kule Evo sizi bekliyor. “ Tek bir başarı vardır; o da istediğiniz gibi yaşamaktır. “ * Kule Evo’nun çarşı kısmı 22 m²’den 496 m²’ye, 8.5 m. yüksekliğinde asma katlı, birleştirilebilir nitelikte 39 adet mağazadan oluşmaktadır. (Toplam 12.000 m²)