Slide backgroundLokasyon; mevki ve konumu ifade etmektedir. Bizim içinse lokasyon, başkentin gelişen iş ve konut yaşamının merkezinde olmaktır.
Slide backgroundMerhaba ben Mehmet, işletmeciyim......İşim gereği gün içerisinde pek çok yere gitmem, toplantılara katılmam gerekiyor. Sosyal hayatımı ise iş hayatıma göre planlamam gerekiyor. O yüzden hem iş hem de sosyal anlamda merkezlere yakın bir yer bakıyorum. Benim beklentim, güçlü lokasyon diyebilirim. Hem içeriğiyle hem konumuyla yaşadığım yer en başta hayatımı kolaylaştırmalı. Misafirlerim oturduğum yeri eliyle koymuş gibi bulabilmeli. Başkentin sosyal, kültürel ve ticari merkezlerine dilediğim saatte rahatlıkla ulaşabilmeliyim.
Slide backgroundYaklaşık bir hesap yapalım...Günde 1 saat trafikte olduğunuzu düşünürsek,ömrünüzün yaklaşık üç yılı trafikte geçiyor demektir. Ya da trafik ışıklarını beklerken ömrünüzden tam 2 hafta geçiyor. Yollarda yaşadığınız stres ve yorgunluk da cabası. Zamanınızı daha etkili kullanmak için şehrin önemli noktalarına yakın olmanız, birçok isteğinizi kolayca gerçekleştirebilmenizi, trafik yerine yapmak istediklerinize zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Zamanın değerli olduğunu düşünüyorsanız, zamanınıza değer katacak bir yer, Kule Evo sizi bekliyor.“ Zaman sizi değil, siz zamanıkullanmalısınız. Hayatınızı seviyorsanız zamanınızı boşa harcamayın, çünkü zaman, hayatın kendisidir. “