Slide backgroundKonsept; günlük hayatta kavram, görüş ve tarz anlamlarında kullanılmaktadır. Bizim içinse konsept, insan hayatını kolaylaştıran her türlü detayı bir araya getirmektir.
Slide backgroundMerhaba ben Filiz, iç mimarım......Eşim Aydın da mimar, yeni evliyiz. İş olanaklarını düşünerek Ankara’ya taşınmaya karar verdik, bir yandan da kendi ofisimizi açmayı düşünüyoruz. İkisini bir arada bulabileceğimiz, mimari detaylarıyla,ödeme koşullarıyla, sosyal imkânlarıyla bütünlüklü bir yer bakıyoruz. Bizim beklentimiz, her şeyden önce konsept ve prestijli bir proje. 2+1 bir evofis Ankara’da neredeyse yok denecek kadar az. Diğer harcamalar da düşünüldüğünde, en doğrusunun ev ile ofisi birleştirmek olduğuna karar verdik. Evofisimiz, şehre alışmamız için merkezi konumda olmalı, mimari detaylarıyla yaratıcı ve nezih bir konsept sunmalı, ekonomik olarak bütçemizi çok sarsmamalı. Yeni yaşamımıza gönül rahatlığıyla merhaba diyebilmeliyiz.
Slide backgroundGelin bir hesap yapalım...Ortalama insan ömrünü 70 yıl olarak kabul ettiğimizi düşünecek olursak yaşamak, hayatı keşfetmek, risk almak ve başarmak için aslında sadece 25.567 günümüz var demektir. Yıllar bize uzun geliyor belki, belki hep erteliyoruz bazı şeyleri gerçekleştirmek için. Ne kalbiniz, ne de zihniniz için daha fazla beklemeyin, çünkü Kule Evo sizi bekliyor."Ne kadar yaşadığımızdan çok, nasıl yaşadığımız önemlidir... “