Slide backgroundEntegre; genel anlamıyla bütünleşmeyi, iç içe geçmeyi ve adapte olmayı ifade etmektedir. Bizim içinse entegre; konvansiyonel ev ve ofis uygulamalarından daha farklı bir yaklaşımla yeni bir yaşam tarzı oluşturmaktır.
Slide backgroundMerhaba ben Mete, yeni mezun bir mühendisim......Ankara’da okudum ve şimdi de burada iş hayatına atılmak istiyorum. Benim beklentim, ev ile ofisi bir arada sunan entegre bir proje. 1+1 bana yeter de artar bile... Proje çizimlerinin çıktısını almak için evden çıkmama gerek kalmamalı,müşterilerim geldiğinde, profesyonelliğimi gösteren detaylarla karşılamalıyım, toplantı öncesi gömleğimin ütüsünü ya da yemeği dert etmemeliyim.
Slide backgroundYaklaşık bir hesap yapalım... Eve ayrı, ofise ayrı kira verdiğinizidüşünürsek, bir de ofis maliyetlerini ve yan hizmetleri bu hesaba katarsak, ev ile ofisi aynı alanda değerlendirmeniz, size yılda yaklaşık 20.000 TL kâr sağlayabilir. İyi bir başlangıç için bir evde ve ofiste ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunan Kule Evo, sizi bekliyor.“ İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir... “ * 600 m² kapalı, 960 m² açık terasıyla, dört cepheli restoran.