Slide backgroundEkstra; en iyi, üstün nitelikli anlamlarının dışında fazladan, alışılan ve gerekenden başka, ek olarak anlamlarını da barındırmaktadır. Bizim içinse ekstra; temizlik, bakım, tamirat gibi işlerle zaman kaybettirmeden her şeyi tek çatı altında sunmaktır.
Slide backgroundMerhaba ben Bengisu, reklamcıyım......Ajanslarda çalışmaktan çok bunaldım, kendi ajansım olsun istiyorum.Hem ev, hem de ofis olarak değerlendirebileceğim bir yerde çok zahmete girmeden, sorunlarla karşılaştığımda çözümleri de bulabileceğim bir ortamda olmak istiyorum. Benim beklentim, tahminlerimin ötesinde olanaklar sunan ekstra bir proje. Müşterim ani bir kararla ofise gelmeye karar verdiğinde kuru temizlemeye kıyafetimi verip, kuaförde saçlarımı yaptırabilmeli, akşamları bir saat de olsa fitness sonrasında sauna ile sporumu aynı alanda yapabilmeliyim. Ofiste ya da evimde bir şey bozulduğunda tamirci aramakla uğraşmamalı, hazırladığım reklam filmini toplantı odasında sunabilmeli, hafta sonu dev ekranda film izleme keyfini yaşayabilmeliyim.
Slide backgroundBir düşünelim... Bir iş yeri açmanın giderlerini düşünelim; Ankara’da kendi ofisinizi açmak istediğinizde ya gereğinden fazla büyük bir ofis tutmanız gerekiyor ya da bir apartman katında işlevsiz bir yer.Birinde boş yerlerden geçilmiyor, diğerinde kurumsal bir algı yakalanamıyor. Müşterilerinizi ofisinize kabul etmeye tereddüt edip, belki günde 10 kere bahaneler üretiyor ve belki de bu yüzden müşteri kaybediyorsunuz. Merkezden uzakta bir yerde bir ofis tutsanız hem eve uzak oluyor, hem de bir sorunla karşılaştığınızda yine şehrin merkezine inmeniz gerekiyor. Ekstra hizmetleriyle aradığınızı bulacağınız bir yer, Kule Evo sizi bekliyor.“ Başarı, istediğini elde etmek; mutluluk ise elde ettiğini sevmektir. “